Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 1.0