Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5