Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.5