Titles you rated
One-LineRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
EqualsRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
The CaptainRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5