Titles you rated
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 1.0