Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0