Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 4.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
NavilleraRated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0