Titles you rated
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5