Movies
Ratings
165
CocoRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0