Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5- Lady DaddyRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Little Black DressRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
Fortune SalonRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0