Titles you rated
Sharp2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5