Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0