Movies
Ratings
65
World War ZRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5