Titles you rated
BattleshipRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5