Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 1.5
Volcano HighRated ★ 0.5
ActressesRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5