Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5