Movies
Ratings
130
Attila MarcelRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0