Movies
Ratings
578
SpectreRated ★ 1.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Sapphire BlueRated ★ 1.5
Tale of TalesRated ★ 2.0
The Seeker: The Dark Is RisingRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0- NEVERLANDRated ★ 2.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.5
Camp Rock 2: The Final JamRated ★ 4.0
Camp RockRated ★ 3.5
LOLRated ★ 1.0
The Relation of Face, Mind and LoveRated ★ 2.0
My Mighty PrincessRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 2.5
Love WreckedRated ★ 1.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Never Ending StoryRated ★ 2.0