Titles you rated
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0