Series
Ratings
71- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
Legend of AmbitionRated ★ 5.0- Korean Ghost StoriesRated ★ 2.5
- GeomiRated ★ 2.0
Wedding DressRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.0
- Walking to HeavenRated ★ 5.0
Im Kkeok JeongRated ★ 5.0- Land of WineRated ★ 3.0
- Eun ShilRated ★ 3.0
- PubertyRated ★ 3.0
- Ad MadnessRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 3.5
- The Final MatchRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 4.0