Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0