Titles you rated
StitchesRated ★ 2.5
BraveheartRated ★ 4.0
Le SamouraïRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
BrightRated ★ 2.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.0