Movies
Ratings
464
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0