Movies
Ratings
535
The FabelmansRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0