Movies
Ratings
170
HelplessRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.0