Titles you rated
Troll 2Rated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 1.5- One WinRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5