Titles you rated
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
TwelveRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
1923 Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
1923 Season 1Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 1.5
Ted LassoRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5