Series
Ratings
126
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.0- 정의의 아군Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5
TamiouRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Virtual BrideRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
MagicRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5