Series
Ratings
176
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0