Movies
Ratings
51
VeteranRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5