Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 5.0