Movies
Ratings
30
The AvengersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
TakenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5