Movies
Ratings
570
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5