Titles you rated
The GuestRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
La ManteRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5