Titles you rated
Now You See MeRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 1.5
The IncrediblesRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0