Movies
Ratings
1370
Someone SpecialRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 1.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0