Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0