Titles you rated
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.0
- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 1.0