Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5