Movies
Ratings
78
Children...Rated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5