Movies
Ratings
1109
The HelpRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SeagnalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0