Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
A Couple of CuckoosRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5