Movies
Ratings
59
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ScrapperRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
AdventurelandRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Compartment Number 6Rated ★ 4.0