Movies
Ratings
426
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0