Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5