Titles you rated
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.0
Pet SemataryRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Girls und Panzer: This Is the Real Anzio Battle!Rated ★ 2.5
Girls und Panzer der FilmRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 1.5