Movies
Ratings
63
Letters to JulietRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The HostRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
SunnyRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0