Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0