Titles you rated
TwentyRated ★ 1.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 2.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 1.0
The AmericanRated ★ 0.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5