Titles you rated
First Wives' ClubRated ★ 3.5
The Shannara ChroniclesRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0